Retrodas Creative Agency - Reklam Ajansı


Hizmetlerimiz

Web Tasarım Hizmeti

Marka stratejinize uygun olarak, yenilikçi tasarım ile, ziyaretçilerinize benzersiz bir deneyim yaşatan özgün web sitesi arayüzleri tasarlıyoruz.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarım Hizmeti

Kurumsal kimlik tasarımı, sadece şirketin logosu değil, aynı zamanda şirket olmanın ruhudur. Dikkatle hazırlanmış bir Logo Tasarımı ve Markalaşma stratejisi, kuruluşunuzun öne çıkmasını ve kalıcı bir etki bırakmasını sağlar.

Grafik Tasarım Hizmeti

Kurumsal kimlik tasarımı, sadece şirketin logosu değil, aynı zamanda şirket olmanın ruhudur. Dikkatle hazırlanmış bir Logo Tasarımı ve Markalaşma stratejisi, kuruluşunuzun öne çıkmasını ve kalıcı bir etki bırakmasını sağlar.

Profesyonel Fotograf Hizmet

Fotograf, icat edilmiş olan en güçlü iletişim araçlarından biridir. Fotograf müşterilerinizin size olan güvenini arttırarak markanızın önemli bir parçasını oluşturur. Profesyonel Fotograf ekibimizin oluşturduğu görselliğin gücü ile, markanızı daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Video Prodüksiyon Hizmeti

Video, web sitelerinden sunumlara, televizyondan sosyal medyaya kadar her ortamda güçlü mesajlar verebilen etkili bir iletişim aracıdır. Profesyonel çekim ekibimizin kurgulamış olduğu ilgi çekici görüntüler ve animasyonlarla, müşterilerinizin dikkatini işletmenizin hizmet ve ürünlerine çekebilirsiniz.

Hava Fotografçılığı Hizmeti

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü lisanslı pilotumuz, SHGM onaylı insansız hava araçlarımız ile, izin verilen irtifalardan, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirmektedir.

Sanal Tur (360° VR) Hizmeti

Sanal tur (360° VR), özel bir teknikle çekilen fotografların elektronik ortamda biraraya getirilmesiyle oluşturulur. Sanal turun yarattığı sanal gerçeklik hissi, fotograf ve videoya göre çok daha etkili bir sunum olmasını sağlar.

3 Boyutlu Modelleme Hizmeti

Fotogrametri yöntemi ile istenilen nesnenin, yapının veya alanın 3 boyutlu modellemelerini gerçek dokularıyla oluşturmaktayız.

IOS | Android Mobil Uygulama Hizmeti

iOS ve Android uyumlu mobil uygulamaları, performansa uygun, estetik açıdan güzel ve kullanıcı dostu arayüzü ile iş ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tasarlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti

Yaşamış olduğumuz dijital çağda, Sosyal Medya, potansiyel alıcılarla iletişim kurmak için en etkili kanallardan birisidir. Biz size bu kanal içerisinde, takipçilerinizle en etkili bağlantıyı kurabileceğiniz paylaşımlar ve Sosyal Medya Reklam Stratejileri oluşturuyoruz.

Google Adwords Reklam Hizmeti

Google AdWords, işletmenize ait olan hizmet veya ürünlerin reklamını yapabileceğiniz en geniş kitle ağına sahip hızlı bir seçenektir..