Sosyal Medya Danışmanlığı | Retrodas | Reklam Ajansı

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri

Retrodas olarak sunduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti; Facebook, Instagram ve Twitter gibi platformlarda yayınlanan içerikleri oluşturma, planlama, analiz etme ve bunlarla etkileşime geçme sürecinin tamamını kapsar. Sosyal medya platformları, yeni müşterilere ulaşmak, marka bilinirliğini arttırmak veya korumak isteyen her işletme, birey ya da marka tarafından kullanılabilir.

Dünyada 3,2 milyar sosyal medya kullanıcısı olduğunu ve geçen her saniye 11 yeni kullanıcının bu sayıya eklendiğini düşünürsek, sosyal medya stratejisi oluşturmanın artık bir standart haline geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sosyal medya hesaplarınızı her gün etkin bir şekilde yönetmek, işletmeniz için ayırabileceğiniz değerli zamanınızı azaltıyor. Sizi çok iyi anlıyoruz ve Retrodas olarak hem küçük işletmelerin hem de büyük şirketlerin sosyal medya platformlarındaki potansiyel gücünün farkındayız. Sizin hedefleriniz doğrultusunda hazırlayacağımız sosyal medya projelerimiz ile birlikte, siz işletmeniz ile birebir ilgilenirken biz de sosyal medyadaki gelişiminiz ile ilgilenelim.


Müşterileriniz sosyal medyada.
İşletmeniz hangi sektörde olursa olsun, müşterileriniz her gün sosyal medya kullanıyor. Hedef kitlenizin ilk seçeneği olabilmek için onlara markanızı sürekli hatırlatmanız önemlidir.

İşletmenizi arayan insanlar var.
İşletmeniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bunun hakkında konuşan ve tedarikçi arayan birileri olduğuna emin olabilirsiniz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz, işletmenizin bu sohbete katılmasına ve size yeni müşteriler bulmanızda yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada sizden bahsediyor.
Müşterilerinizin sosyal medyada işletmeniz hakkında neler söylediğini dinlemelisiniz ve ilgilerine karşılık vermelisiniz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz, işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetin olumlu yönlerini vurgulamaya ve olumsuz yorumlara içtenlikle cevap vermeye odaklanmaktadır.


Sosyal Medya Danışmanlığı | Retrodas | Reklam Ajansı 1
Sosyal Medya Danışmanlığı | Retrodas | Reklam Ajansı 2
Sosyal Medya Danışmanlığı | Retrodas | Reklam Ajansı 3