Google Adwords Reklam Hizmetleri | Retrodas Reklam Ajans

Google Adwords Reklam Hizmetleri

Google Adwords, reklam maliyetlerini önemli ölçüde düşürür ve planlı bir bütçe ile doğru stratejiler oluşturmanızı sağlar. Geleneksel reklamların aksine, günlük, haftalık veya aylık ne kadar bütçe ayrılacağına siz karar verebilir ve reklam harcamalarınızın tam olarak nereye gittiğini gün bazında inceleyebilirsiniz. Bu esneklik, reklam kampanyalarınızı istediğiniz zaman artırmanıza, azaltmanıza veya duraklatmanıza da olanak sağlar.

Arama motorlarını kullanan kişilerin %87'si çıkan sonuçların sadece ilk sayfasında kaldığından, Google Adwords işletmenizin bilinirliğini artırmak için kullanılabilecek en hızlı yöntemlerden biridir. Arama sonuçlarında sürekli ilk sayfada görüntülenmek markanızın akılda kalıcı olmasını sağlayacaktır.


Google AdWords, işletmenize ait olan hizmet veya ürünlerin reklamını yapabileceğiniz en geniş kitle ağına sahip hızlı bir seçenektir. Retrodas olarak sizin için en doğru şekilde Google AdWords kampanyaları oluşturup işletmenize göre optimize ederiz. Siz sadece geri dönüşleri takip edersiniz.

Google Adwords, hedef kitlenizde kime, ne zaman ulaşmak istediğinizi seçebilmenizi sağlar. Bu, yaşa, cinsiyete, ilgi alanlarına ya da önceki ziyaretçilerinizin hareketlerine göre bir strateji belirleyebileceğiniz anlamına gelir. Reklamlarınızın hangi saat aralığı ve günlerde yayınlanacağına karar vererek hedef kitlenizin dikkatini çekebilmek adına rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.