Web Tasarım | Kurumsal İnternet Sitesi Tasarımı

Web Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri

Web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz, işletmenizin internet dünyasındaki imajını ortaya çıkarır. Sunduğumuz tarz ve teknolojinin uzmanlığımızla birlikte harmanlanması, işletmenizin internette de başarılı olmasını sağlar.

Retrodas, her zaman son teknolojiyi kullanan, benzersiz, üst düzey web tasarımları oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Yetenekli tasarımcılarımız, beklentilerinizi aşan ürünler sunmak için sürekli çalışmaktadır. Amacımız, sizi rakiplerinizin önüne taşımak ve bilinirliliğinizi sağlamaktır.

Hedeflerinize ulaşmaya odaklı web siteleri üretiyoruz. İş dünyasında alınan kararların ve yapılan yatırımların bir geri dönüşü olması beklenir. Amacınız daha fazla gelir elde etmek, daha çok müşteri edinmek veya kar marjınızı artırmaksa, Retrodas’ın yaklaşımı sizi hedefinize taşıyacaktır. Retrodas sadece web tasarımı değil, tüm internet çözümlerinizle ilgilenir.


İçerik yönetimi çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin, web sitelerindeki içeriği her zaman kolayca değiştirebilmeleri gerektiğine inanıyoruz. İçerik yönetim sistemi, düzenli olarak değiştirilmesi gereken bilgiler üzerinde tam kontrol sağlamanızı hedefler.

Kodlama ya da tasarım bilmenize gerek kalmadan web sitenizdeki etkinlik, haber, multimedya içerik, ürün ve hizmet bilgileri dahil her şeyi kolayca yönetebilirsiniz.

Bir işletmeyi yönetmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Web sitenizi yönetmek için gerekli araçlara sahip olsanız bile, bunun için vaktiniz olmayabilir. Yeni bir e-posta adresi mi açmanız gerekiyor? Sitenizde yeni bir sayfaya mı ihtiyacınız var? Düzenli güncellemelerle sitenizi canlı tutmayı mı hedefliyorsunuz? Her ihtiyacınıza uygun, size özel destek paketleri hazırlıyoruz. Siz işletmenizin yönetimiyle ilgilenirken, biz de internet sitenizi yönetelim.