Sanal Tur
360° VR 8K Profesyonel Sanal Tur Hizmetleri

Sanal tur (360° VR), özel bir teknikle çekilen fotografların elektronik ortamda biraraya getirilmesiyle oluşturulur. Sanal tur ile oluşan sanal gerçeklik hissi,Sanal Tur 'un fotograf ve videoya göre çok daha etkili bir sunum olmasını sağlar. Kullanıcılar, çekilen alanda ayakta durmuş gibi hissederler ve alandaki hareketlerini kontrol edebilirler.

Retrodas olarak, kişiye özel, profesyonel ve kullanıcı dostu bir sanal tur deneyimi sunuyoruz. Sanal Tur 'larımızın ayırt edici özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

Marka Uyumluluğu
Kurumsal kimliğinize uyumlu renk planı ile tasarlanmış ve sizin logonuzu taşıyan bir arayüz.
Gezinti Menüleri
Hedef kitlenize göstermek istediğiniz alan ne kadar büyük olursa olsun, kullanıcının kaybolmasının önüne geçen gezinti menüleri.
Erişim Noktaları
Sanal tur içerisinde, doğru konumlandırılmış ve özelleştirilmiş tıklanabilir noktalar.
Bilgi Kartları
Belirli sahnelerde görünen ürünler, yerler ve hizmetler hakkında ek bilgi vermek için yerleştirilen, sahneye özgü bilgi kartları.
Video Oynatıcı
İstenen sahnede veya erişim noktasında Youtube, Vimeo gibi sitelere yüklenmiş videoları oynatabilen bir eklenti.
Web Yönlendirmeleri
Web sayfası, çevrimiçi mağaza, rezervasyon sayfası, takvim ve tanıtım sayfalarına doğrudan bağlantılı yönlendirme noktaları.
Sosyal Paylaşım
Kullanıcıya gezintide olduğu Sanal Tur 'u tek tıkla paylaşma imkanı veren eklenti.
Özel Görüntüleme Ayarları
Sanal Tur 'un isteğe bağlı sağa ya da sola kayması, görüş alan açısı, her sahnenin başlangıç görüntüsü, otomatik tur gibi özelleştirilebilir seçenekler.
Çapraz Platform Yazılım
Sanal Tur 'u bilgisayar, laptop, android telefon, android tablet, iphone ve ipad cihazlarının tümünde sorunsuz çalıştıracak yazılım desteği.
VR Gözlük Deneyimi
Keskin ve yüksek çözünürlüğe sahip panoramik fotoğraflar ile güçlendirilmiş, VR gözlük uyumlu yazılım desteği.
Google Maps
Google tarafından haritalarda gösterilebilmesi için her sahneye gömülü koordinatlar.
Fon Müziği
Sanal Tur 'a canlılık katması için isteğe bağlı olarak tüm tura ya da belirli sahnelere eklenebilen fon müziği.


360° VR Sanal Tur 'larımız size özel tasarlanır. Kullanıcılara akıcı bir gezinti ve keyifli deneyimler sunmak için her türlü cihazla uyumlu yazılımlarla çalışmaktadır. Görüntülenecek ekran ister televizyon ister cep telefonu olsun, tam etkileşimli bir gezinti tasarlıyoruz. HTML5 altyapısı ile çalıştığı için herhangi bir oynatıcı ya da ek yazılıma ihtiyaç duymaz.

Retrodas olarak size sunduğumuz sanal tur hizmetinin avantajlarını sıralayacak olursak;

Görünürlüğü Artırır:
Sanal tur , kuruluşunuzun internetteki görünürlüğünü artıracaktır. Doğru yöntemlerle hazırlanmış etkileşimli bir turla sanal gerçekliğin içinde yer alarak farklılığınızı ortaya koyun. Bir restoran, mağaza, spor salonu ya da güzellik salonu olsun, kuruluşunuzun tüm artılarını hedef kitlenize gösterebileceksiniz.
7/24 Açık:
Sanal tur sayesinde, hedef kitleniz için hazırlamış olduğunuz atmosferi ve tecrübeyi, onlara önceden gösterme şansına sahipsiniz. İlk defa ziyaret edeceği bir yeri daha önceden görmüş olmak, o kişiye ortamda kendini çok daha rahat hissettirecektir. Süprizlerle karşılaşmadan kendisini neyin beklediğini bilen bir müşteri, sizinle daha iyi iletişim kurmaya açık olacaktır.
Esneklik ve Özgürlük:
Hedef kitlenizin dikkatini dilediğiniz ürüne ya da hizmete çekebilirsiniz. Öne çıkarmak istediğiniz hizmet ya da ürünü, sanal tur kullanıcısına öncelikli olarak sunarak sıkça sorulan sorulara da bu sırada hazır yanıtlar verme imkanına sahip olacaksınız. Tarafınızdan belirlenmiş erişim noktaları sayesinde alışveriş ya da rezervasyon sayfalarına yönlendirmeler yaparak müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz.
Web Sitesi ve Sosyal Medya Uyumluluğu:
Sanal Tur 'unuzu, kolaylıkla, kendi websitenizde belirleyeceğiniz bir alanda ya da sosyal medya sayfalarınızda hızlıca paylaşabilirsiniz. Web sitenize sanal tur entegrasyonu ve sosyal medya paylaşım biçimleri konusunda size tam destek veriyoruz.
Cihaz Uyumluluğu:
HTML5 tabanlı ve veri dostu yazılımı sayesinde size hazırlayacağımız Sanal Tur 'lar her cihazda (Android ve iOs tabanlı cep telefonu ve tabletler ile tüm bilgisayarlar) çalışabilir olacak. Wifi bağlantınız olmasa bile veri dostu görüntüleyici yazılıma sahip olduğu için, hiç takılma yaşamadan sanal tur 'da gezintiye çıkabilirsiniz.
Tek Seferlik Yatırım:
Sanal tur yazılımı ve fotoğraf hizmeti için sadece bir kez ödeme yaparsınız. Bu tek seferlik yatırımla hedef kitlenizi, müşterilerinize dönüştürmenizi sağlayacak yeni nesil bir araca sahip olursunuz. Sizi internet üzerinde ziyaret eden müşterileriniz, işletmenize adım atmamış olsalar dahi, hizmetlerinizden faydalanabilirler.


Sanal Turlarımız

360° VR 8K Profesyonel Sanal Tur

Otel Sanal Turu

Otel - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Otel Sanal Turu

7800 Çeşme için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Restaurant Sanal Turu

Restaurant - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Restaurant Sanal Turu

İzmir Konağı için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Marina Sanal Turu

Marina - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Marina Sanal Turu

D-Marin için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Okul Sanal Turu

Okul - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Okul Sanal Turu

Saint Joseph İzmir Lisesi için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Hastane Sanal Turu

Hastane - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Hastane Sanal Turu

Özel Baki Uzun Hastanesi için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Örnek Daire Sanal Turu

Örnek Daire - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Örnek Daire Sanal Turu

Yekta Homes - Queen örnek dairesi için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Mobilya Mağazası Sanal Turu

Mobilya Mağazası - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Mobilya Mağazası Sanal Turu

EKN Concept mobilya mağazası için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Mağaza Sanal Turu

Mağaza - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Mağaza Sanal Turu

Storks mücevher mağazası için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Fabrika Sanal Turu

Fabrika - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Fabrika Sanal Turu

Kayahan A.Ş. fabrikası için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Fuar Sanal Turu

Fuar - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Fuar Sanal Turu

Armis Yatak fuar standı için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Düğün Salonu Sanal Turu

Düğün Salonu - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Düğün Salonu Sanal Turu

Tepekule Özel Günler Salonu için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.

Anaokulu Sanal Turu

Anaokulu - Sanal Tur

360° VR 8K Profesyonel Anaokulu Sanal Tur

Ege Çocuk Kulübü Anaokulu için yapmış olduğumuz 360° VR sanal tur 'unu gezmek için görselin üzerine veya buraya tıklayabilirsiniz.