3 Boyutlu Modelleme Hizmetleri

3 Boyutlu Modelleme Hizmetleri

Fotogrametri yöntemi ile istenilen nesnenin, yapının veya alanın 3 boyutlu modellemelerini gerçek dokularıyla oluşturmaktayız. 3 Boyutlu Modelleme hizmeti ile birlikte arazi ve yapı modeli üretimi gibi bir çok modelleme hizmeti, İnsansız Hava Aracı teknolojisinin gelişmesi sayesinde maliyet, zaman ve kalite açısından hizmet alan taraflara avantajlı hale gelmiştir.
Retrodas olarak, çalışma sürecimizde öncelikle hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak, projenizin amacını değerlendirir ve sizin hayallerinizi gerçekleştirmeyi amaçlarız.


Tarihi Eserlerin 3 Boyutlu Modellenmesi
Günümüzde tarihi eserlerin, kültürel mirasın kendisine zarar vermeden arşivlenmesinde 3 boyutlu modeller kullanılmaktadır. Tarihi eserlerin dijital ortama eksiksiz aktarılması, bu eserlerin gelecek nesiller için sonsuza dek korunabilmesi anlamına gelir. Gelişen teknoloji sayesinde arkeolojik kazılardan elde edilen tarihi eserler hem dijital ortamda gerçeği ile birebir ölçülerde arşivlenmiş olacak, hem de internet ortamında dünyanın her köşesindeki meraklıları bu eserleri inceleme imkanını elde edecektir.


3 Boyutlu Modelleme Çalışması
3 Boyutlu Modelleme
3D Model